Filozofia CC

Szanowni Państwo,

Na wstępie pragnę zaznaczyć że NIE jesteśmy KORPORACJĄ a warsztatem w którym atmosfera jest równie ważna jak jakość, cena usługi oraz dobre samopoczucie i zaufanie klienta do którego każdorazowo podchodzimy indywidualnie. My naprawdę LUBIMY naprawiać samochody!!!

A więc, często pytacie czemu dana naprawa jest „tak droga”, natomiast rzadko słyszymy pytanie o jakość usługi oferowanej za „tak dużą cenę” co jest przecież najważniejszym czynnikiem przy naprawianiu, tuningowaniu czy chociażby przy obsłudze eksploatacyjnej pojazdu! Pytajmy więc nie tylko o cenę, ale i o to co za nią otrzymamy!!!

Zwróćcie Państwo uwagę na fakt, iż zwykłe klocki czy tarcze można wymienić na wiele sposobów. Można założyć na „szybko” w nieoczyszczony zacisk byle jakie klocki, na tarcze z dużą oznaką zużycia, bez czyszczenia prowadnic, co w efekcie spowoduje zniszczenie dopiero co zakupionych klocków. A co w momencie kiedy klocek będzie stawał w prowadnicy, której nie oczyszczono z korozji i nalotów?! Ano zużycie elementów ciernych wzrośnie dwukrotnie lub co gorsza doprowadzi do awarii układu hamulcowego! Wiele razy naprawialiśmy wiązki elektryczne czy przewody elastyczne, niechlujnie „zapięte” po „pseudowymianie” silnika, które ocierając o elementy karoserii uległy przetarciu, przez co koszty ponownej naprawy rosły drastycznie! KAŻDA PRACA WYKONANA NIECHLUJNIE I BYLE JAK, MŚCI SIĘ PODWÓJNIE – tak mawiał mój tata, a nawet jeśli nie to ja tak mówię 🙂

Każdą naprawę przeprowadzamy zgodnie z zaleceniami producenta, oraz zgodnie ze sztuką rzemieślniczą. Wszystkie elementy montowane ponownie do samochodu, są czyszczone i konserwowane, nie skręcamy samochodu na skorodowane śruby, dajemy Państwu PISEMNĄ GWARANCJĘ na naprawę oraz cześci zakupione w naszej firmie, jesteśmy dostępni często poza godzinami pracy, a do Państwa dyspozycji jest poczekalnia, gdzie chętnie poczęstujemy kawą lub herbatą. Proszę również pamiętać że „koszt naprawy” to nie tylko „roboczogodzina+część” ale także wiedza i umiejętność naszego zespołu.

Proponując Państwu swoje usługi pragniemy zapewnić, że dążymy do połączenia PERFEKCJI i JAKOŚCI, a naszym celem nie jest „jednorazowy wyzysk” klienta, a długotrwała i owocna współpraca oparta na zaufaniu oraz dobrej atmosferze!

Bezpłatnie umów wizytę…

Kontakt

Arkadiusz: 698-690-785
Paweł: 660-218-509

Email: coolcars@vp.pl

Adres:
ul. Gałczyńskiego 16D
05-800 Pruszków

OCEŃ NAS:

Bądź na bieżąco