Filozofia CC

Szanowni Państwo,

Na wstępie pragnę zaznaczyć że NIE jesteśmy KORPORACJĄ a warsztatem w którym atmosfera jest równie ważna jak jakość, cena usługi oraz dobre samopoczucie i zaufanie klienta do którego każdorazowo podchodzimy indywidualnie. My naprawdę LUBIMY naprawiać samochody!!!

A więc, często pytacie czemu dana naprawa jest „tak droga”, natomiast rzadko słyszymy pytanie o jakość usługi oferowanej za „tak dużą cenę” co jest przecież najważniejszym czynnikiem przy naprawianiu, tuningowaniu czy chociażby przy obsłudze eksploatacyjnej pojazdu! Pytajmy więc nie tylko o cenę, ale i o to co za nią otrzymamy!!!

Zwróćcie Państwo uwagę na fakt, iż zwykłe klocki czy tarcze można wymienić na wiele sposobów. Można założyć na „szybko” w nieoczyszczony zacisk byle jakie klocki, na tarcze z dużą oznaką zużycia, bez czyszczenia prowadnic, co w efekcie spowoduje zniszczenie dopiero co zakupionych klocków. A co w momencie kiedy klocek będzie stawał w prowadnicy, której nie oczyszczono z korozji i nalotów?! Ano zużycie elementów ciernych wzrośnie dwukrotnie lub co gorsza doprowadzi do awarii układu hamulcowego! Wiele razy naprawialiśmy wiązki elektryczne czy przewody elastyczne, niechlujnie „zapięte” po „pseudowymianie” silnika, które ocierając o elementy karoserii uległy przetarciu, przez co koszty ponownej naprawy rosły drastycznie! KAŻDA PRACA WYKONANA NIECHLUJNIE I BYLE JAK, MŚCI SIĘ PODWÓJNIE – tak mawiał mój tata, a nawet jeśli nie to ja tak mówię ????

Każdą naprawę przeprowadzamy zgodnie z zaleceniami producenta, oraz zgodnie ze sztuką rzemieślniczą. Wszystkie elementy montowane ponownie do samochodu, są czyszczone i konserwowane, nie skręcamy samochodu na skorodowane śruby, dajemy Państwu PISEMNĄ GWARANCJĘ na naprawę oraz cześci zakupione w naszej firmie, jesteśmy dostępni często poza godzinami pracy, a do Państwa dyspozycji jest poczekalnia, gdzie chętnie poczęstujemy kawą lub herbatą. Proszę również pamiętać że „koszt naprawy” to nie tylko „roboczogodzina+część” ale także wiedza i umiejętność naszego zespołu.

Proponując Państwu swoje usługi pragniemy zapewnić, że dążymy do połączenia PERFEKCJI i JAKOŚCI, a naszym celem nie jest „jednorazowy wyzysk” klienta, a długotrwała i owocna współpraca oparta na zaufaniu oraz dobrej atmosferze!

Dziękujemy !Zespół CC

NIe musisz oczywiście nam wierzyć na słowo, ale możesz się przekonać sam lub zaufać naszym Klientom

CoolCars Mechanika Pojazdowa
4.8
Na podstawie 247 opinii
powered by Google
slawek Bolcslawek Bolc
07:06 20 Nov 23
Arkadiusz SkrzypekArkadiusz Skrzypek
08:38 07 Nov 23
Cool Cars to gwarancja jakości i profesjonalizmu.
Serhii LewickiSerhii Lewicki
20:28 06 Nov 23
Jesteście godni polecenia! Dzięki Wam moje auto jest zawsze sprawne.
Joanna KuchtaJoanna Kuchta
10:13 04 Nov 23
Zawsze mogę liczyć na profesjonalne doradztwo i uczciwe ceny.
Kornel MazurkiewiczKornel Mazurkiewicz
04:01 04 Nov 23
Bardzo polecam! Szybka i fachowa obsługa w atrakcyjnej cenie.
Tom BerTom Ber
18:58 13 Oct 23
Wymiana rozrządu w Audi Q5 2.0 TFSI bardzo szybko i profesjonalnie, polecam i pozdrawiam Arka i Anię z CoolCars.
Michał GumiennyMichał Gumienny
17:27 21 Sep 23
Bardzo polecam!Kontakt z klientem:Szyba odpowiedź w związku z diagnozą auta.Tutaj czuję się mega zaopiekowany. Czuć dobrą atmosferę i pasje do pracy.Cena:Ceny normalne nie są sztucznie zawyżane. Dostałem cały kosztorys smsem - uczciwe podejście do klienta za co serducho!!❤️Dziękuję całej ekipie!!
Tomasz KowalTomasz Kowal
06:18 29 Aug 23
Bardzo lubię tam załatwiać wszystkie problemy dotyczące mojego samochodu , gdyż wiem , że będzie to zrobione bardzo dobrze, szybko i za dobrą cenę. Poza tym sympatyczna obsługa. Oddaje tam swoje auta już od kilku lat i jestem zadowolony. 😀👍
Mateusz WrobelMateusz Wrobel
20:11 02 Aug 23
Przyjemna obsługa, miły personel, i szef co nie leci w c***a.Powiedziano mi że na samochód będę czekał tydzień, czekałem dwa dni! Druga sprawa, pozbyto się problemu o którym nie wiedziałem i udzielono mi pomocy z problemem doraznym, od ręki. Po całej pracy, panowie zostawili po sobie porządek, tak w środku jak i na zewnątrz. Polecam!!!
js_loader

Bezpłatnie umów wizytę…

Kontakt

Arkadiusz: 698-690-785
Anna - 692-435-823
Paweł: 660-218-509

Email: coolcars@vp.pl

Adres:
ul. Gałczyńskiego 16D
05-800 Pruszków
motointegrator
dobrymechanik